| Pozice | Název | Tag | Body | Vesnice | Členové | Body na hráče | Body na vesnici | Dobytí | Kmenové změny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | Těžko říct | ... | 399.479 | 42 | 9 | 44.387 | 9.511 | 50 ( 38 - 7 - 5 ) | 22 ( 21 - 1 ) |
| Pozice (Celkem) | Body (Celkem) | K/P-Rate | Pozice (Útočník) | Body (Útočník) | Pozice (Obránce) | Body (Obránce) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 2.024.250 | 507% | 29 | 899.554 | 27 | 846.148 |
| Pozice | 21 |
|---|---|
| Název | Těžko říct |
| Tag | ... |
| Body | 399.479 |
| Vesnice | 42 |
| Členové | 9 |
| Body na hráče | 44.387 |
| Body na vesnici | 9.511 |
| Dobytí | 50 ( 38 - 7 - 5 ) |
| Kmenové změny | 22 ( 21 - 1 ) |
| Pozice (Celkem) | 29 |
|---|---|
| Body (Celkem) | 2.024.250 |
| K/P-Rate | 507 |
| Pozice (Útočník) | 29 |
| Body (Útočník) | 899.554 |
| Pozice (Obránce) | 27 |
| Body (Obránce) | 846.148 |
| Pozice | Název | Tag | Body | Vesnice | Členové | Body na hráče | Body na vesnici | Dobytí | Kmenové změny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
13
(v 09.01.2026) |
Těžko říct | ... |
455.768
(v 30.11.2025) |
51
(v 24.11.2025) |
20
(v 28.10.2025) |
- | - | 50 ( 38 - 7 - 5 ) | 22 ( 21 - 1 ) |
| Pozice (Celkem) | Body (Celkem) | K/P-Rate | Pozice (Útočník) | Body (Útočník) | Pozice (Obránce) | Body (Obránce) |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
25
(v 05.12.2025) |
2.024.250
(v 03.05.2026) |
-% |
23
(v 05.12.2025) |
899.554
(v 03.05.2026) |
26
(v 14.03.2026) |
846.148
(v 29.04.2026) |
| Pozice | 13 (v 09.01.2026) |
|---|---|
| Název | Těžko říct |
| Tag | ... |
| Body | 455.768 (v 30.11.2025) |
| Vesnice | 51 (v 24.11.2025) |
| Členové | 20 (v 28.10.2025) |
| Body na hráče | 22.788 |
| Body na vesnici | 8.937 |
| Dobytí | 50 ( 38 - 7 - 5 ) |
| Kmenové změny | 22 ( 21 - 1 ) |
| Pozice (Celkem) | 25 (v 05.12.2025) |
|---|---|
| Body (Celkem) | 2.024.250 (v 03.05.2026) |
| K/P-Rate | - |
| Pozice (Útočník) | 23 (v 05.12.2025) |
| Body (Útočník) | 899.554 (v 03.05.2026) |
| Pozice (Obránce) | 26 (v 14.03.2026) |
| Body (Obránce) | 846.148 (v 29.04.2026) |
| Datum | Kmen | Pozice | Členové | Body | Vesnice | Obranné body | Útočné body | Body celkem |
|---|
| Obecné | Poražený protivník | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pozice | Název | Body | Vesnice | Body na vesnici | Celkem | Útočník | Obránce | Podporovatel |